top of page

WARSZTAT
 

Warsztat

Zapraszam Cię na warsztat, gdzie będziesz mogła spotkać się ze Sobą.


✨Połączysz się z różnym jakościami jakie w Tobie drzemią, czasem jeszcze uśpionymi. Rozbudzimy je w ramach tańca intuicyjnego z żywiołami.
 

✨Będziemy też pracować z energią - będziesz miała możliwość zbudowania swojej MOCy, dzięki ćwiczeniu zamykania obiegu swojej energii. To niezwykle cenna umiejętność, którą możesz wykorzystywać w swoim życiu, w sytuacjach stresowych czy w trudnych kontaktach z innymi. Nauczysz się jak wracać do Siebie.
 

Image by Oswaldo Ibáñez
Image by Daniel Hering

Praca z ciałem

Przyjdź i poznaj nowatorskie podejście, które pełni coraz istotniejszą rolę w świecie rozwoju osobistego i w psychoterapii - pracę z ciałem.

Dzięki pracy z ciałem możesz:
- zwiększyć poczucie radzenia sobie w życiu i zaufania do siebie,
- łatwiej definiować swoje potrzeby
- zacząć stawiać granice
- poprawić funkcjonowanie systemu autoimmunologicznego

-> Doświadcz, jakie korzyści przyniesie Tobie praca z ciałem.

Nasze ciało kryje w sobie niesamowitą mądrość. Jednak świat, w którym funkcjonujemy jest mocno osadzony w umyśle, i wiele z nas utraciło łączność ze swoim ciałem i z sygnałami, które z niego płyną.

Kiedy odczuwamy ból, chorujemy, bierzemy tabletki, zamiast zadać sobie pytania:
- co komunikuje mi moje ciało?
- kiedy tłumię swoje potrzeby?
- jaka zmiana jest potrzebna w moim życiu?

 

Trudno jest opisać pracę z ciałem, to trzeba poczuć, doświadczyć, przepuścić przez ciało.
 

W pracy z ciałem poznajemy Siebie przez czucie, przez sygnały z ciała. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia z tańcem, żeby wziąć udział w warsztatach. Taniec intuicyjny, to ruch natrualnie wypływający, taki na jaki masz ochotę, bez choreografii i scenariusza.

"Czasem może poruszać się bardzo powoli, jak we śnie, innym razem może wpaść w ekstatyczny trans, w którym będziemy skakać, tarzać się po podłodze czy dziwnie wyginać. To na początku wydaje się nieco abstrakcyjne, ale przecież już od pierwszych chwil życia instynktownie wiemy, jak wyrażać swoje uczucia za pomocą mowy ciała, która nigdy nie kłamie. Nie tracimy tej umiejętności, ale z wiekiem o niej zapominamy, wciskani w społeczne normy i konwenanse. Siedź prosto, trzymaj głowę wysoko, nie chodź niedbale – brzmi znajomo? Przez to jako dorośli nieustannie kontrolujemy swoje ciało, boimy się, że jeśli damy mu swobodę, ktoś uzna to za niestosowne, śmieszne. To mija, kiedy podczas warsztatów zobaczysz, co może dać ci spontaniczny ruch." Adam Barley, Zwierciadło

GDZIE?

Dharma Żoliborz

Ludwika Rydygiera 14/U19, Warszawa

KIEDY?

18.08.2022

18:30 - 20:00

INWESTYCJA

39 zł 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Przez formularz na stronie Dharma Żoliborz.

ILOŚĆ MIEJSC

20

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

 

Ubierz się w wygodne ubrania, które nie będą krępować ruchów.

 

Image by Priscilla Du Preez
bottom of page