top of page

Cześć!

Zaproszam Cię na sesje indywidualne somatic coachingu

 

Odkryj potencjał swojego ciała i umysłu!

  • Spotify
  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co kryje się w Twoim ciele?

Czy wiesz, że odpowiedź na kluczowe dla Ciebie pytania i najważniejsze kwestie, może być ukryta właśnie w Twoim ciele?

Czy wiesz, że ciało posiada ogromną mądrość i potencjał, który może wpływać na Twój umysł, emocje i całe życie?

Jeśli jesteś gotowa na fascynującą podróż odkrywania siebie i wyzwolenia swojego prawdziwego potencjału, to zapraszam Cię na sesje indywidualne somatic coachingu!

Somatic coaching to niezwykłe podejście, które skupia się na połączeniu umysł-ciało i wykorzystuje odczucia w ciele, oddech i świadomość emocji, aby odblokować Twoje ukryte zasoby. Podczas naszych sesji będziemy eksplorować, jak Twoje ciało reaguje na różne sytuacje, jakie mądrości i przekazy kryją się w Tobie.

Czemu praca z samym umysłem to często za mało?

Umysł posługuje się utartymi, czyli najczęściej przez Ciebie używanymi schematami. W ciągu dnia powtarzasz wielokrotnie, często nieświadomie, te same myśli, które są wypadkową programowania, przekonań i Twojego otoczenia.

Na poziomie umysłu ciężko dojść do prawdy o sobie i jest to proces długotrwały (dlatego terapia często trwa wiele lat). I tu z pomocą przychodzi ciało.

 

Świetnym przykładem, który pomoże to zobrazować jest wykrywacz kłamstw. Na poziomie słów, umysłu, możemy się okłamywać, ale ciało zna prawdę. Dlatego to właśnie praca z ciałem i układem nerwowym często jest przełomowa.

Będę Twoją przewodniczką w tej podróży. Poprzez oddychanie, ruch, dźwięk i inne narzędzia somatyczne, pomożemy Ci uwolnić zablokowaną energię i znaleźć równowagę wewnętrzną.

 

Będziemy też korzystać z pogłębionej rozmowy, poszerzania perspektywy, wyobraźni i wizualizacji, aby finalnie wypracować efekt i zmianę jakiej chcesz w swoim życiu.

Korzyści płynące z sesji somatic coachingu są nieocenione. Będziesz doświadczać większej jasności umysłu, wewnętrznego spokoju i równowagi. Nauczysz się lepiej radzić sobie ze stresem i odnajdziesz swój własny sposób na relaksację i odprężenie.

Twoje myśli, emocje i działania staną się bardziej zintegrowane, a Ty będziesz bardziej świadomą i autentyczną wersją siebie.

Jeśli jesteś gotowa na tę transformacyjną podróż, zapraszam Cię na sesje indywidualne somatic coachingu.

 

Zarezerwuj swoją sesję już teraz i odkryj, jak Twoje ciało i umysł mogą stać się kluczem do większej harmonii i sukcesu w życiu.

Sesję możesz zarezerwować pisząc na e-mail kontakt@donaole.com

Lub umów się na krótką rozmowę:

Sesje odbywają się online lub stacjonarnie w Dharma Żoliborz

O mnie

Cześć! Nazywam się Aldona Oleńkiewicz, w skrócie Dona Ole 😉. Jestem dyplomowanym coachem (studia z coachingu profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego) i praktykiem pracy z ciałem (ukończyłam Szkołę Praktyków Pracy z Ciałem, 180h zajęć praktycznych). Prowadzę sesje coachingowe online w oparciu o moją autorską metodę i warsztaty stacjonarne w tematyce pracy z ciałem.

Przykładowe tematy z jakimi można pracować w somatic coachingu:

- zmiana ścieżki zawodowej,

- odkrywanie misji życiowej (dharmy),

- wyzwania zawodowe, biznesowe,

- wypalenie zawodowe,

- pewność siebie,

- poczucie własnej wartości,

- akceptacja siebie i swojego ciała,

- połączenie z energią kobiecą,

i wiele innych.

Jeśli chcesz się upewnić czy to metoda dla Ciebie, możesz się umówić na krótką rozmowę online.

bottom of page