top of page

Moja misja

Kilka słów o mnie. Jestem poszukiwaczką, uwielbiam doświadczać, odkrywać i wyrażać siebie na różne sposoby.

 

Jestem wizjonerką, która świadomie pracuje nad tym, aby nie zostać w sferze marzeń, ale działać i urzeczywistniać swoje pragnienia.

 

Nauczyłam się rozpoznawać swoją esencję, odróżniać co jest moje, czego chcę od życia, a co jest projekcją innych, narzuconym mi schematem.

 

Już nie gram w tę grę. Nie próbuję zmieścić się w oczekiwaniach innych. Znam moją misję i jestem na drodze do jej urzeczywistniania.

Jestem też przewodniczką dla kobiet, które chcą stanąć w swojej autentyczności i tworzyć życie na własnych zasadach, zmieniając świat na lepsze.

Moją misją jest Ater Tumti - tworzenie Nieba na Ziemi.

Nie wierzę, że przyszliśmy tu po to, żeby cierpieć.

 

Wierzę, że jesteśmy tu, by doświadczać i kreować nową rzeczywistość.

 

Rzeczywistość, w której kierujesz się głosem swojego serca, wykorzystujesz swoje talenty, zajebiście się przy tym bawisz i jednocześnie zmieniasz świat na lepsze.

 

Dlatego współpracuję z kobietami, które są gotowe rozpoznać swoją Dharmę czyli misję życiową i w oparciu o nią wykreować biznes Nowej Ziemi.

 

Towarzyszę im w momencie przejścia ze starego do nowego życia. Wiem, że to może być trudna i samotna podróż. Taka była dla mnie, więc czuję ogromną wartość we wspieraniu Ciebie, byś mogła przejść przez transformację z większą lekkością, ze wsparciem i prowadzeniem.

 

Dona_web_03.jpg

Jeśli chcesz zacząć żyć na własnych zasadach, stworzyć biznes zgodny z Twoimi wartościami, to zapraszam Cię do współpracy.

Dona_web_02.jpg

Cześć!

 

Nazywam się Aldona Oleńkiewicz, w skrócie Dona Ole 😉
 

Długo szukałam drogi do siebie.

Przerobiłam blisko 100 pomysłów na biznes. Prawie wystartowałam z działalnością deweloperską, a później ze start-up’em zbudowanym na blockchain’ie w obszarze nieruchomości. Jednak za każdym razem przed zainwestowaniem pieniędzy wycofywałam się, bo czułam, że to nie jest biznes, z którym powinnam ruszyć.

Dopiero kiedy zaczęłam działać w obszarze coachingu, intuicja potwierdziała, że jest to właściwy wybór.
 

Jak to wszystko się zaczęło?


Moja droga zaczęła się od miejsca, gdzie byłam w błędnym kołowrotku, żyjąc z dnia na dzień. Z pozoru prowadziłam świetne życie – dobrze płatna praca w korporacji, mieszkanie, częste wakacje w egzotycznych miejscach, kochający mąż. A jednak w środku czułam, że to nie jest miejsce, w którym powinnam być.

 

Brakowało mi poczucia sensu i każdego dnia gasłam troszkę bardziej, aż zaszłam w ciążę i rozpoczął się w moim życiu 4-letni etap transformacji.

Wszystkie obszary mojego życia zaczęły się walić. Mentalnie poruszałam się po zgliszczach moich przekonań, wartości, tego jak rozumiałam życie, zdrowie, relacje, wiarę.

Nie pozostało nic innego, jak poddać się i krok po kroku zbudować siebie na nowo. Korzystając z najróżniejszych narzędzi, współpracując z mentorami i coachami, odnalazłam moje wartości, uwolniłam się z wgranych mi programów i przekonań (jednocześnie pokonując, według medycyny, nieulczalną chorobę autoimmunologiczną) i zaczęłam nowy etap w moim życiu.

Etap, kiedy już nie muszę, ale chcę. Kiedy wiem, że jestem swoim największym sprzymierzeńcem.

Czy zawsze jest łatwo? Nie, ale najważniejsze, że jestem po swojej stronie i daję sobie prawo do szczęścia i bycia sobą.
 

Teraz pracuję z kobietami, które chcą znaleźć drogę do siebie. 

Chcą zrozumieć kim są i czego chcą. Czego one chcą, a nie jakie są wobec nich oczekiwania! Co je hamuje przed osiągnięciem celu i życiem w sposób, w jaki by chciały.

W swojej autorskiej metodzie korzystam z takich narzędzi jak:

- coaching

- mentoring

- voice dialogue

- praca z ciałem

- medytacje z wizualizacją i elementami hipnozy

- theta healing

Jestem też ekspertką w obszarze marketingu, więc wspieram mentoringowo w budowaniu strategii i komunikacji marketingowej dla biznesu lub marki osobistej.


Mam ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu, w firmach z listy Fortune 500. Studiowałam marketing i zarządzanie na SGH i ukończyłam liczne kursy prowadzone prze Google, ICAN Institute czy IAB Polska.

 

Jestem też dyplomowanym coachem. Wiedzę i praktykę zdobywałam na studiach z Coachingu Profesjonalanego na Akademii Leona Koźmińskiego. 

Łączę w sobie dwa żywioły – ogień i wodę: energię kobiecą, z której płynie kreatywność, oraz męską, która daje stabilne ramy i organizację.

Image by Paul Hanaoka
bottom of page