top of page

O mnie

Cześć!

 

Nazywam się Aldona Oleńkiewicz, w skrócie Dona Ole😉

 

Jestem dyplomowanym coachem (studia z coachingu profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego) i praktykiem pracy z ciałem (ukończyłam Szkołę Praktyków Pracy z Ciałem, 180h zajęć praktycznych).

 

Prowadzę sesje coachingowe online i stacjonarnie w oparciu o moją autorską metodę i warsztaty w tematyce pracy z ciałem.

Dona_web_03.jpg

Jeśli chcesz zacząć żyć i zarabiać na własnych zasadach, to zapraszam Cię do współpracy.

Dona_web_02.jpg

Jak to się wszystko zaczęło?


Moja droga zaczęła się od miejsca, gdzie byłam w błędnym kołowrotku, żyjąc z dnia na dzień. Z pozoru prowadziłam świetne życie – dobrze płatna praca w korporacji, mieszkanie, częste wakacje w egzotycznych miejscach, kochający mąż. A jednak w środku czułam, że to nie jest miejsce, w którym powinnam być.

 

Brakowało mi poczucia sensu i każdego dnia gasłam troszkę bardziej, aż zaszłam w ciążę i rozpoczął się w moim życiu etap transformacji.

Wszystkie obszary mojego życia zaczęły się walić. Mentalnie poruszałam się po zgliszczach moich przekonań, wartości, tego jak rozumiałam życie, zdrowie, relacje, wiarę.

Nie pozostało nic innego, jak poddać się i krok po kroku zbudować siebie na nowo. Korzystając z najróżniejszych narzędzi, odnalazłam moje wartości, uwolniłam się z wgranych mi programów i przekonań (jednocześnie pokonując, według medycyny, nieulczalną chorobę autoimmunologiczną) i zaczęłam nowy etap w moim życiu.

Etap, kiedy już nie muszę, ale chcę. Kiedy wiem, że jestem swoim największym sprzymierzeńcem.

Czy zawsze jest łatwo? Nie, ale najważniejsze, że jestem po swojej stronie i daję sobie prawo do szczęścia i bycia sobą.
 

Teraz pracuję z kobietami, które chcą znaleźć drogę do siebie. 

Chcą zrozumieć kim są i czego chcą. Czego one chcą, a nie jakie są wobec nich oczekiwania! Co je hamuje przed osiągnięciem celu i życiem w sposób, w jaki by chciały.

W swojej autorskiej metodzie korzystam z takich narzędzi jak:

- coaching

- mentoring

- voice dialogue

- praca z ciałem

- medytacje z wizualizacją i elementami hipnozy

Jestem też ekspertką w obszarze marketingu, więc wspieram mentoringowo w budowaniu strategii i komunikacji marketingowej dla biznesu lub marki osobistej.


Mam ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu, w firmach z listy Fortune 500. Studiowałam marketing i zarządzanie na SGH i ukończyłam liczne kursy prowadzone prze Google, ICAN Institute czy IAB Polska.

 

Łączę w sobie dwa żywioły – ogień i wodę: energię kobiecą, z której płynie kreatywność, oraz męską, która daje stabilne ramy i organizację.

Image by Paul Hanaoka
bottom of page